Ev darmadağın, para yok, işten işe atlıyorsun: Evren bizi yanlış yola gittiğimiz konusunda nasıl uyarıyor?

Mali çıkış
Para kaybetmek, kişinin kendi yolunu izlemediğini gösteren yaygın işaretlerden biridir. Evren, mali durum üzerinde önemli bir etkisi olmayan küçük kayıplar şeklinde sinyaller gönderebilir. Ancak bir kişi bunun neden başına geldiğini zamanında anlamazsa, finansal çıkış daha ciddi ve fark edilebilir hale gelebilir.

Kronik yorgunluk
Bir kişi kendi hayatını yaşayamazsa ve sevdiği şeyi yapmazsa günlük hayattan çabuk yorulur. Başkasının kişiliğinin maskesi altında uzun süre saklanamayacak, sevmediğiniz bir işte çalışamayacak, sevmediğiniz bir insanla yaşayamayacak ve yine de mutlu ve tatmin kalamayacaksınız.

Konsantrasyon eksikliği
Kişi kendi yoluna gitmediğinde çevresinde olup bitenlere tamamen ilgisiz kalır ve bu da onu dalgın ve dikkatsiz yapar. Bulutların üzerinde, hayatındaki bir şeyi değiştirmenin, kendini sevdiği şeye adamanın ne kadar güzel olacağının hayalini kuruyor. Bir kişi başka birinin hayatını yaşadığında, Evren onu konsantrasyondan mahrum eder, böylece hata yapar ve sonunda bunun neden olduğunu, neyi yanlış yaptığını düşünür.

Evde karışıklık
Kişinin kaosa sürüklenmesi ve evinin gereksiz nesnelerle dolması tesadüfen olmaz. Evren, düzensizlik yoluyla yolu kapatmaya, yola engeller koymaya çalışır, böylece kişi yanlış şeyi yaptığını, yanlış yöne doğru ilerlediğini düşünür. Evdeki ve yaşamdaki düzen ancak doğru yön bulunduğunda yeniden sağlanabilir. Ancak şu anda toplam kaosla baş edebilecek yeterli güç ve enerji ortaya çıkacak.

Sık iş değişiklikleri
Bir kişi sık sık kovulursa ve kariyer basamaklarını yükseltmezse, bu Evrenden gelen açık bir uyarıdır. Bireye kendi hayatını yaşamadığını gösterir. Bu durumda kişi yaptığı işi hiç sevmez ve değer vermez, dolayısıyla hiçbir ilham, heyecan, çaba göstermeden yapar. Bu durumda işini kaybetmekten ya da başka bir yere taşınmak zorunda kalmaktan hiç korkmuyor. Kimsenin bu tür çalışanlara ihtiyacı yok.

Gelişme arzusu eksikliği
Kişinin hayatta hiçbir şeyle ilgilenmemesi, yeni bir şey öğrenmek istememesi onun yolunu kaybettiğinin işaretidir. Bunun yerine, sürekli olarak bir tür değişim arzusu onu rahatsız ediyor.
Yani Evren, önce yaşam kurallarınızı değiştirmeniz, hayatınızı değiştirmeniz, ardından da bunun için en uygun koşullarda kişisel gelişiminizi üstlenmeniz gerektiğini gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x